Jak si pořídit kvalitní zeleninu


Uvažujete o tom, že by bylo celkem fajn si vypěstovat vlastní zeleninu? Musíme vám dát za pravdu. Skutečně neexistuje nic chutnějšího, než čerstvě utržená paprika, okurka nebo rajčátko, zkrátka vše co se urodilo na vašem pozemku. Jenomže i tyto plody jsou příliš křehké a mnohdy nevydrží nápor nepříznivého počasí. Poté vám nezbyde nic jiného, než se vydat do obchodu. Všemu tomu se dá předejít a stačí si pořídit i třeba jen malý skleníček. Je pravdou, že by přece jenom měl splňovat některé parametry, aby vám vydržel sloužit dlouhá léta, ale zase když si vyberete kvalitní konstrukci a další zajímavé prvky, poté se rozhodně nemusíte bát.

montáž

Rádi vám poradíme

Patříme mezi výhradní české výrobce skleníků a pařenišť a rovněž si sami distribuujeme naše modely. U nás si skutečně vybere každý i náročnější zákazník. Zabýváme se výrobou, a tudíž není pro nás problém vám vyrobit skleník na míru a to i když bude mít zcela atypické parametry. Skleník vám poté zavezeme zdarma po celé naší republice a další kroky budou jen na vás.

  • Buď máte možnost si rovnou u nás objednat odbornou montáž a budete to mít zcela bez práce, jen je třeba si i tento krok objednat a nejlépe ihned při první objednávce se skleníkem.
  • Nebo zase si můžete stáhnout náš návod na montáž skleníků, který se skládá z podrobných a postupných kroků. Šikovnější ruce, a nejlépe když na stavbu budete dva, to zvládnou velmi hravě. Krok za krokem máte vše vyhotoveno a vyfotografováno, tudíž nelze udělat chybu.

návod

Pozor na některé věci

Sestavit skleník podle návodu je určitě velmi zajímavé a rozhodně to není nic, co by se nedalo zvládnout. Jenomže montáž má další svá pravidla. Určitě pokud je nepříznivé počasí a především vítr, tak stavbu raději odložte. Také vyberte takové místo, kde bude dostatek světla a sluneční paprsky snadno proniknou k rostlinkám. Skleník musí stát na rovné ploše, kterou již musíte mít připravenou. Během výstavby se o skleník neopírejte a nepřesouvejte ho, to rozhodně není bezpečné. Od nás získáte veškeré potřebné komponenty, včetně návodu na montáž a zbytek již necháme opět na vás.