Solární sprchu uvítají na zahradě i děti

Solární sprchy Chlorito si začínají docela úspěšně razit cestu napříč prodejním spektrem a vyrábí se v mnoha druzích provedení s malými i velkými zásobníky. Je známo, že jejich optimální velikost je mezi dvaceti a čtyřiceti litry, což vystačí pro sprchování celého těla pro jednu až dvě dospělé osoby. Solární sprchy si jistě zamilují i děti, mívají rády vodu a bude-li ohřátá od sluníčka, nepochybně si ji dokážou užít. Pro jaké účely se dětem hodí a kam solární sprchu s větším zásobníkem umístit?

voda ve sprše

Bazén a bazének – udržet bazén v čistotě nebývá snadné a jednou z hlavních příčin znečištění vody je zanedbávání hygieny, proto je před vstupem do bazénu více než žádoucí umýt celé tělo pod sprchou. Ta solární se k tomu báječně hodí. Děti by se měly opláchnout i před vstupem do malého bazénku či brouzdaliště, alespoň si opláchnout nohy, pokud je mají zpocené a zašpiněné.

Pískoviště – hra na pískovišti je zábavná, ale po jisté době, zejména za slunečného počasí, se dostaví únava a děti propotí tričko a šortky raz dva. Venkovní sprcha je skvělou vzpruhou a při hře na písku určitě přijde vhod.

Dětská hřiště – sprchování je dobrým doplňkem i na dětských hřištích, která jsou součástí například soukromých penzionů či hotelů. Pro ubytované hosty je to velmi příjemné zpestření.

solární sprcha

Práce na zahradě – při pracovních úkonech zejména v létě, kam patří sekání trávy, stříhání živého plotu, zastřihávání stromků, pletí záhonů či výsadba a přesazování rostlin se sprcha hodí nejen pro osvěžení, ale i pro umývání nářadí nebo obuvi od bláta.

Sport – že je solární sprcha ideální i při sportování, je celkem jasné. Přijde vhod při tenise, volejbale, cyklistice, fotbalu a mnoha dalších sportovních aktivitách.

Unavené nohy – při pohybu v přírodě i na zahradě nebo před domem bývají nejvíce unavené nohy a chodidla. Má-li sprcha spodní ventil pro oplachování nohou, je to skvělý pomocník i pro tyto situace. Stačí opláchnout nohy vlažnou vodou a osvěžení se dostaví velice rychle.