Chcete si půjčit auto?

Je docela běžné, že když se chceme někam dostat, vybereme si dopravní prostředek, který nám vyhovuje, a použijeme ho k cestě tam, kam hodláme docestovat. A stejně tak je logické, že když si dopravní prostředek vybíráme, volíme si takový, který nám nejen může prokázat dobrou službu, ale také je nám dostupný. Protože k čemu by byla volba něčeho dokonalého, kdybychom ji nemohli využít? K čemu by například byla mně touha někam si zaletět, když ve městě sice letiště máme, ale už po léta se z něj veřejně nikam nelétá a jeho dosavadním nejlepším využitím bylo skladování materiálu pro pomoc ukrajinským utečencům?

zadek škodovky

Ale to jsem trochu odbočil. Prostě někdy potřebujeme někam odcestovat a pro ten účel si vybereme co nejdokonalejší způsob dopravy. Jenže co když je tímto využití auta, které právě (nebo třeba také vůbec) nemáme k dispozici? V takové chvíli by se dalo říci, že když auto nemáme, prostě nikam nepojedeme. Jenže to naštěstí nemusí platit vždycky a všude. I bez vlastního vozu totiž můžeme autem jezdit, když je to potřeba.

Když potřebujeme auto v naší metropoli, může nám ho třeba dát dočasně k dispozici půjčovna aut Praha. Tady jsou totiž osobní auta a minibusy k dispozici všem, kdo něco podobného potřebují, a to ať už jde o krátké nebo dlouhé výpůjčky.

předek škodovky

Zákazník si tu prostě vybere to, co mu bude nejlépe vyhovovat, a pak může takovým vozem jezdit, jak jenom se mu zlíbí, bez omezení. Přičemž je samozřejmostí, že se tu nabízejí vozy zákonně i havarijně pojištěné, spolehlivé a s nadstandardní výbavou, které si je možné nechat v Praze i přistavit zadarmo na dohodnuté místo.

Bez přehnané byrokracie tu může kdokoliv dostat k dispozici vůz i s dětskou sedačkou či podsedákem, letními či zimními pneumatikami, a to nonstop. A člověk je spokojen. Stejně jako byli spokojeni i dřívější zákazníci, jichž už bylo za více než pětadvacet let existence této firmy víc než dost.