To je úkol pro profesionály

Ano, tady můžete využít kvalifikované zaměstnance společnosti pro návrh zahrady u řadového domu Land05.cz. Zaměstnanci společnosti vám již nabídnou a to po důkladném uvážení, celý koncept vaší zahrady. Je to složitá situace, protože výsledek této práce je na dlouhou dobu. Ale i po letech si ve své zahradě řeknete, že se vše vyplatilo, že vznikl prostor, kde je velmi příjemné trávení rodinného volného času. Koncept vaší zahrady musí splňovat řadu podmínek. K jejich naplnění můžete využít plno pomůcek, jako například kamennou dlažbu, zídky také z kamene, zatravněné plochy v kombinaci s okrasnými keři. Také jezírko by nemělo chybět. A v něm samozřejmě nějaké rybky, například karasy, ty jsou v mnoha barevných kombinacích. To vše patří k vaší soukromé oáze v okolí vašeho domu, kde budete relaxovat a budete mít klid od okolního světa.

květ bezu na zahradě

Také máte možnost, pokud to velikost pozemku dovoluje, část své zahrady věnovat jedlé části. To znamená nejen okrasné keře a stromy, ale také i ovocné stromky, keře rybízu, angreštu, josty. Ale také i nějaké maliny a ostružiny, to vše je vynikající na mlsání. Pokud je pozemek větší, můžete si dovolit i ovocné stromy, a to nejen zákrsky, ale také i vyšší. Například polokmeny. To už záleží od vás, jaké požadavky kvalifikovaným pracovníkům společnosti sdělíte.

moruši můžete mít

Samozřejmě, že nezapomenete na květinové záhony, ty vám profíci navrhnou tak, aby bylo se na co dívat po celý rok. Například trvalky jako jsou růže, to splňují. Ale i hortenzie, a plno dalších květin může obohatit pohled na celou vaši zahradu. Je toho opravdu hodně, také i okrasné traviny. Ale pozor, vše bude uděláno tak, abyste se vyhnuli nepříjemné práci a to odstraňování plevele mezi vašimi okrasnými i užitkovými rostlinami. Jde to, pomocí fólií, mulče a štěrku. Uvedené je výborným řešením pro vás, nechcete si přece přidělávat další práci spojenou s odstraňováním plevele.