Co vám přinese virtuální sídlo v Praze


Klid od sousedů – když začnete s podnikáním a zaznamenáte první úspěchy, bude to pro vás zřejmě dobrá vzpruha. Jestliže ty úspěchy ale chcete oslavit ve vaší venkovské hospodě a roztroubit v místě vašeho bydliště o sobě spoustu detailů o vašem podnikatelském záměru, pak to zřejmě nedopadne dobře kvůli lidské závisti. Neprozrazujte o sobě lidem ve vašem okolí raději nic a nechte si zapsat virtuální sídlo v Praze, tamní anonymita se postará o to, že vám nikdo nic závidět nebude.

Klid od Finančního úřadu – mít sídlo firmy na malém městě nebo v malé obci znamená větší pravděpodobnost kontroly z Finančního úřadu. V Praze je naopak kontrola téměř vyloučena, některé prameny uvádí, že by se vás tu mohla týkat přibližně jedna kontrola za sto deset let.

Divoká Šárka

Kancelářské prostory v Praze – virtuální sídla mívají k dispozici i fyzické kancelářské prostory, respektive klientům je k dispozici zasedací místnost, toaleta a kuchyňka. Toho lze samozřejmě využít pro pořádání firemních administrativních aktů počínaje podpisy kontraktačních dohod a konče třeba firemním školením. Mít tyto prostory k dispozici v Praze je výhodné jednak pro lepší dopravní spojení, a pak i z reprezentativních důvodů.

kancelář v Praze

Více času na prohlídku města – jestliže budete se svými klienty pobývat v Praze, můžete je tu pak velmi snadno pozvat do restaurace na oběd či na večeři, ale to není zdaleka vše. Praha je velmi rozmanitá, členitá a nesmírně atraktivní a mohli bychom vám navrhnout, abyste tu se svými hosty či kolegy využili volný čas k poznávání historických památek a přírodních krás.

Projížďku na kole – když budete mít v Praze administrativní prostory, dopřejte si tu také vhodný sport, například cykloturistiku po značených cyklotrasách. Líbit by se vám to mohlo v Přírodním parku Divoká Šárka – Lysolaje nebo třeba ve Stromovce, na Ladronce, u letohrádku Hvězda na Bílé Hoře či v Prokopském údolí.