Kam vyrazíte na dovolenou?

Hory nejsou atraktivní jen v zimním období
Velká část lidí, kteří mají rádi hory, volí pobyt na horách právě v zimě, kdy je zde sníh a dá se jezdit na snowboardu a lyžích. Sjezdovky jsou každou zimu plné milovníků zimních sportů, kteří se každý rok těší, až na sjezdovku budou moct vyrazit a užít si sníh naplno. O pobyty na horách je největší zájem od listopadu až do února, kdy pozvolna zimní sezona končí.

hory jezero

I když má hory většina lidí spjaté se zimními radovánkami, ani milovníci letních aktivit nemusí hory vyjmout ze své cílové destinace. Hory mají co nabídnout i v létě. Na horách najdete například turistické stezky, které vedou k zajímavým cílům, cyklistické stezky nebo celou řadu turisticky oblíbených míst. Kdo si o dovolené rád odpočine, ten nejspíš uvítá možnost zajít si do bazénu, na masáž nebo do sauny. Na horách se vyřádí i děti, protože horská střediska nabízí různé možnosti pro celé rodiny. Jezdí sem rodiny s dětmi jak na zimní dovolenou, tak i na tu letní. Horských středisek je u nás několik, a jedním z nich je Malá Morávka.

bílá opava

Je to část Jeseníků, které jsou turisticky velice oblíbené. Díky množství okolních míst se sem můžete vydat i vy. Nemusíte jezdit k moři, abyste si užili dovolenou. Stačí vyjet na hory a to klidně i v létě. V případě že budete hledat levné ubytování Malá Morávka https://apartmanymax.cz/ubytovani/, podívejte se na možnosti, jaké vám nabízí apartmány Max. Najdete zde moderní a čisté ubytování s terasou, možností letního grilování i venkovní hřiště pro děti. Tady se budete cítit příjemně a určitě si tu odpočinete více jak v přeplněném přímořském letovisku. Ubytování na horách oceníte nejen z důvodu dovolené, ale skvěle si zde odpočinete díky krásně čerstvému a čistému vzduchu a úžasné přírodě. Přijeďte si odpočinout do hor, a poznejte krásy Jeseníků i bez sněhu. Rezervujte si ubytování včas a využijte možnost rezervace ubytování online.