Motorky a já

Vždycky se říká, že ten, kdo moc rád jezdí na motorce, tak je to velice nebezpečné, i když si myslí, že jezdí bezpečně. Abych pravdu řekla, tak já osobně bych se také bála jezdit na motorce, ale na druhou stranu zase přiznávám, že jízda na motorce mě opravdu dlouho přitahuje. A také vždycky jsem to chtěla zkusit. Akorát mi hodně vadí, že nikdo z rodiny motorku právě nemá. A opravdu už jako malá holka jsem se zajímala o moto věci, protože mě to bavilo. A protože kolikrát jsem to viděla také v pohádkách. Už ani nevím, co to bylo za takovou akční pohádku, kde právě taková malá plyšová zvířátka jezdila na motorce nebo v autech.

Motorky mám ráda.

Opravdu hodně mě to bavilo, akorát si už nevzpomenou na název té pohádky. Ale i tak jsem vždycky snila o tom, že budu jezdit na motorce. Jenomže když jsem se s tím svěřila svým rodičům a také sourozencům anebo celkově rodině, tak se to vůbec nikomu nelíbilo. Já sice chápu, že je to opravdu nebezpečné a riskantní, ale když člověk bude jezdit opravdu opatrně na motorce a podobně, tak se přece nemusí vůbec ničeho bát. Jde tady samozřejmě také o bezpečnost, což já bych respektovala. Jenomže nejhorší na tom je, že mi rodiče nechtějí povolit to, bych si udělala řidičský průkaz na tu nejlehčí motorku.

Moto mě dost baví.

A opravdu hodně mě to mrzelo a byla jsem také docela naštvaná. Sice řidičský průkaz jsem vždycky chtěla mít, protože je to pro mě velice praktické, akorát rodiče mi to nechtěli nikdy dovolit. A když jsem se jich ptala, proč mi to rodiče nechtějí vůbec povolit, tak mi řekli, že mají o mě strach. Já si toho samozřejmě opravdu hodně vážím, ale zase nechápu, co by to mělo za smysl, kdy bych si přála řídit motorku a vůbec bych nemohla. Jistě ještě uvidíme, co se stane časem. A třeba to nakonec dopadne tak, že si někdy v budoucnu najde přítele, který také bude milovat motorky a nějakou mít bude.