Návrat ztracené erekce aneb Viagru ponechejte v lékárnách

Také se těšíte na sex s partnerkou, s vědomím, že jí to také neskutečně baví, a užívá si intimního kontaktu s vámi do slastného vyvrcholení? Sex je v lidském životě tím nejdůležitějším a také nejkrásnějším podnětem a mnozí ezoterici, myslitelé a filozofové jej dokonce považují za opěrný pilíř samotného smyslu naší existence.

hezká dívka

K sexu také patří i smysl pro harmonii a krásu a zvláště ženské tělo je natolik vzrušující, že mu stěží odolá nejeden muž. Široké ženské boky, pevné hýždě a stehna, prsy s vystouplými bradavkami, vlhká vagína a mimo jiné i krásná ženská chodidla dovedou vykouzlit řadu mužských orgasmů během několika hodin.

Schopnost sexuálního kontaktu někteří z vás považují za samozřejmost a v podstatě nezničitelnou vlastnost, kterou ochromí snad jen těžký úraz, závažné onemocnění či smrt, ale ve skutečnosti stačí docela málo ke ztrátě erekce, a přichází trpké rozčarování. Mužská erekce je totiž někdy nevyzpytatelná záležitost, na jejíž kvalitu má vliv řada jevů. V první řadě psychické problémy, nedostatek sebevědomí, přepracování a stres ve všech podobách.

dívka v posteli

Zajímavé je, že namísto pohledu do zrcadla a uvědomění si vlastních chyb a zapracování na sobě, se mnoho mužů s důvěrou obrací na lékaře, aby za ně vyřešili jejich problém. Obdrží pak Viagru na předpis Erectmax a spěchají do lékárny. Takhle to ale dlouhodobě nefunguje, protože Viagra se nezabývá příčinou vašich potíží, ale pouze důsledkem, a to je málo.

Chcete-li dosáhnout úspěchu a dlouhodobého kladného výsledku, musíte změnit životní styl – přestat pít alkohol, jíst bílý cukr a bílé pečivo bez vlákniny a omezit masové výrobky a hlavně uzeniny. Naopak jezte více zeleniny, ovoce, ořechů, luštěnin a celozrnných obilovin. Zároveň ze svého života postupně odstraňujte většinu stresových vlivů a vypomáhejte si bylinkami proti stresu a na posílení testosteronu, například Macou peruánskou, Shatavari nebo Kotvičníkem zemním.