Léto v bílém

Mezi nejoblíbenější módní kousky letošního léta patří bílé šaty. V bohémském stylu, které sluší všem typům postav. Tím, že je zvoleno nadčasové minimalistické zpracování, doplnit se mohou vším, co je v létě nezbytné. Ať už slunečními brýlemi či bižuterií. Které podtrhnou jejich módní jednoduchost. Stejně jako bílé šaty si mnoho žen pořídí bílou sukni. Která díky elastickému pasu kopíruje wimbledonskou eleganci. Stačí už jenom doplnit košilí či jednoduchým bílým tílkem. Kontrastní textury použitých materiálů vytvoří ten správný ležérní dojem. A dobře zvolené barevné doplňky udělají z tohoto jednoduchého letního oblečení přehlídkový model.

Bílá sluší i mužům

Jako doplněk k bílým lněným kalhotám či jeansům jsou pro letošek doporučeny jemné boho háčkované halenky – braletky, kterými je možné doplnit i bílou denimovou sukni. Stejný materiál lze použít na čelenku do vlasů, náramek na ruku či ozdobu na kabelku. Dokonce i uháčkovaný komplet trička a krátkých kalhot bude působit módně. Dodržená musí ale zůstat barevnost. Protože jenom bílou barvou budete v letošním létě zářit. Ale i tento outfit, ať už doplněný šortkami či dlouhou sukní si uchovává ležérní městský charakter. Přestože bílá barva působí aristokratickým nádechem. Proto je možné jako doplněk použít jak lodičky, tak i sandály v černé barvě.

Léto v bílém

Protože oblečení v bílé barvě působí nejen elegantně, ale obléknout si je ženy mohou při slavnostnějších událostech. Kdy výsledný dojem lze zesílit volbou vhodného materiálu. Buklé kabátek, který může být odstíněn holubičí šedí, udělá své majitelce dobrou službu. Určitě se bude v tomto modelu cítit dobře. Pro milovnice klasiky je nezbytným oděvním prvkem v letošním létě i bílý kalhotový kostým. Stejně jako ten nezbytný černý je nadčasový. Jak blejzry, tak kostýmkové kalhoty lze uplatnit při mnoha společenských akcích. Ať už to jsou pracovní schůzky či večerní posezení s přáteli. Chybu neuděláte ani pokud si bílý kostýmek obléknete na plánovanou svatbu rodinných příslušníků. Doplněný barevně sladěným slavnostním kloboukem a kabelkou.