Návrh i realizace


Bydlení by pro své majitele mělo být nejen komfortní, ale i příjemné. Jenže stejně jako my, i věci stárnou. Je potřeba čas od času provést rekonstrukci, která zmodernizuje nejen estetickou stránku bytu, ale i funkční prvky. Nová okna, dveře nebo třeba střecha jsou věcmi, které jsou sice nákladné, ale je potřeba je po pár desítkách let vyměnit, aby opět plnily svou funkci naplno. Dražší je údržba domu, kde si majitel musí všechno platit sám, ale zase máte poměrně velké možnosti při rozhodování, co si do svého bydlení pořídíte.

postel ložnice

Předtím než se pustíte do rekonstrukce, byste měli zvážit, zda by nebylo dobré navštívit design studio v Praze. A to z toho důvodu, aby vám někdo zkušený a se vzděláním v oboru pomohl nejen připravit návrh, který bude splňovat vaše požadavky na bydlení, ale kdo vám může návrh proměnit v realitu. Pro laika je většinou problém si sednout a zkusit si navrhnout nejen rekonstrukci, ale i novostavbu. U stavby a větších zásahů při rekonstrukci je stejně nutné navštívit projektanta, který vám zpracuje projekt, na základě kterého dostanete stavební povolení. Stavební zákon poměrně přísně reguluje, co si sami můžete udělat bez povolení, co podléhá ohlášení, a jen minimum prací nepodléhá ani ohlašovací povinnosti. A i to všechno vám zodpoví projektant nebo designér, který má také vzdělání v oboru.

posuvné dveře

Sice si nejspíš umíte vybrat barvu výmalby nebo styl nábytku, ale u tvorby bydlení jde i o jiné věci. Je potřeba vymyslet funkční celek, který bude odpovídat potřeba všech obyvatel nemovitosti. Někdy je potřeba zasáhnout do dispozice a proměnit ji podle potřeb dospívajících dětí, což také není jednoduché. Na základě stavu nemovitosti a konzultace s vámi vám připravíme několik návrhu, z nichž si vyberete ten, který se vám bude líbit nejvíce. A následně vám ho můžeme zrealizovat.