Oblíbené cestování

Je opravdu hodně lidí, co dává přednost opravdu pečlivému a zábavnému cestování, a to třeba opravdu kamkoliv a s kýmkoliv. Já také ráda cestuji. A také někteří lidé vždy jezdí tam, kde je to nejvíce baví. Je přeci naprosto logické, že lidé budou vždycky cestovat hlavně jenom tam, kde je to baví a kde je jim příjemně. Protože jinak by to nebyla žádná dovolená a cestování, kdyby lidé cestovali jenom někam tam, kam musí. Sice ano, chápu, že někdo musí také cestovat někam, kam se mu nechce. A to například, když jede na služební cestu anebo tak podobně. Abych pravdu řekla, tak já jsem jednou musela se školou cestovat až do Polska.

Miluji cestování.

Tedy sice ne, že bych neměla ráda Polsko, tohle ne, protože Polsko mám ráda. Jenomže já v tu dobu měla vymknutý kotník a vůbec se mi tam nechtělo. Jenomže účast byla povinná. A nebyl to vůbec nic sportovního, ale jednalo se o soutěž z matematiky. A protože jsem byla nejlepší opravdu v naší celé škole, tak jsem jela. Sice se mi tam moc nechtělo, ale nechtěla jsem tam nikoho zklamat. Hlavně moji rodiče se úplně těšili na to, až mě uvidí, jak nesu domů diplom. Oni opravdu v to věřili, že vyhraji úplně všechny matematické soutěže v Polsku. A bylo to opravdu perfektní, protože to byla pravda.

Ráda létám.

Ani nemůžete si představit tu mou radost, jak jsem byla ráda, že jsem vyhrála všechny tři matematické soutěže. Takže musím uznat, že cestování do Polska se mi vyplatilo, protože to bylo perfektní. A možná také kvůli tomu se moji rodiče rozhodli, že pojedeme na týden na dovolenou do Polska. Takže musím uznat, že cestování s rodiči bylo o něco více zajímavější a lepší, protože tam byla také moje sestra. A se školou to je také prima, ale s rodinou je to prostě ještě lepší. Sice mi také dost lidí říká, že i cestování o samotě je skvělé, ale já dávám přednost milé společnosti.