Problémy s erekcí


Je opravdu hodně mužů, kteří mívají problémy. A nemám tím na mysli takové problémy, jako kdyby pánové třeba měli problémy v práci anebo kdyby měli chřipku anebo byli nachlazeni, i když přiznejme si to pánové. Dejte ruku na srdce. Mnoho mužů se opravdu cítí skoro smrtelně nemocní, když mají rýmu anebo lehký kašel. Vždycky jsem si myslela, že tohle je jenom nějaký vtip nebo narážka na muže. Jenomže ono je to prý vědecky prokázané, že prý pánové a celkově všichni muži snáší chřipku a bolest o něco hůře než my ženy. Možná je to také tím, že pánové nerodí. Ale abych se vrátila zpět k tématu.

Pánové mají hodně testosteronu.

Chtěla bych opravdu hovořit o jiných problémech, které mají pánové. A to je například porucha erekce nebo porucha sexuální dysfunkce. Já chápu, že pánové mívají takovéto choulostivé problémy. Je to škoda a opravdu to nikomu nepřeji, protože pro pány je to velice takové smutné a někdo si myslí, že je to dokonce ponižující a kvůli tomu se pánové potom nechtějí svěřit do rukou lékařů, kteří by je opravdu hodně a rychle vyšetřili. Vážně nechápu, proč se pánové stydí. Vždyť když půjdou k lékaři, tak to je to samé, jako kdyby tam přišli třeba s angínou anebo s ukrutnými bolestmi břicha.

Někdy se pánové cítí ztracení.

Tak proč by pánové nemohli jít také k lékaři s tím, že nemají dostatečně pevnou erekci a že jim to znemožňuje mít kvalitní sex? Vážně tohle nechápu, proto jsem se zeptala svého partnera, jestli by šel k lékaři. Partner řekl, že by šel, ale že by také prvně vyzkoušel některé léky, které jsou volně prodejné jako například kamagra oral jelly https://kamagra-pro.online/obchod/kamagra-oral-jelly-100mg/ nebo viagra. Chvíli jsem se zamýšlela nad tím, proč partner řekl kamagra oral jelly. Právě on mi řekl, že tento lék kamagra oral je velice kvalitní a že mnoho lidí ho teďka využívá místo viagry. Prý je to novinka a že je to kvalitní a každý si to zatím jenom chválí. Tak partner řekl, že by právě kamagra oral jelly také vyzkoušel.