Strach z motorek


Slyšela jsem několikrát, že v poslední době chce mnoho lidí jezdit na motorce. Abych se přiznala, tak já mám z motorek docela veliký respekt. Já se motorek bojím. Jednou jsem si totiž vybourala na malé motorce a potom také ještě dvakrát na kole. Tedy vlastně ono to bylo elektrokolo, ale řeknu vám, že i tak to na mě bylo velice rychlé. Sama jsem si říkala, že už asi na žádné elektrokolo nebo i na normální kolo a už vůbec ne na motorku, že nikdy nesednu. Opravdu hodně jsem se bála, jenže co jsem měla dělat, když potom u nás v rodině si všichni pořizovali nějaké malé skútry?

Motorky jsou opravdu skvělé.

Navíc můj partner si pořídil velkou motorku! Byla to taková těžká motorka a já sama jsem si říkala, jestli tohle vůbec dokážu skousnout. Co když potom partnerovi se něco stane? Já mám raději, když mám takového partnera, který vůbec nehazarduje se svým životem. Já bych potom byla velice nešťastná a moc by mě to trápilo, kdybych potom o partnera přišla. A že měl můj partner opravdu silnou velikou motorku! To pro mě bylo opravdu veliké zklamání. Je to veliký šok. Sice ano, motorky jsou opravdu takhle pěkné na první pohled. Také mám doma například malé figurky motorek.

Jízdy na motorce jsou prima.

Takové motorky jsem vyhrála, když tehdy ještě můj bývalý partner chodil na srazy motorek. Vyhrával jsem různé ceny a tyto malé figurky motorek dával mě. Řeknu vám, že od té doby, co můj nový partner se také zakoukal v motorkách a také má doma dvě velké motorky a jednu malou motorku, tak on sám říká, že je velice šťastný. Já samozřejmě chci, aby můj partner byl šťastný, ale zase nechci, aby se mu něco stalo, protože můj partner má zálibu takovou, že musí na motorce jezdit zásadně rychle. Nevím, co je na tom tak úžasného, a tak skvělého, že musí jezdit rychle na motorce. Copak se nebojí o svůj život? Kdyby bylo na mě, rychlé jízdy bych zakázala.