Noste své podprsenky podle vlastních představ

Léto je v plném proudu a co to znamená pro ženy? Lehké topy, výstřihy krásných šatů a hlavně pohodlnost. Sdílíte semnou tento názor? Obzvlášť, když jsou extrémní tepla, je důležité myslet na to, aby nám bylo co možná nejpříjemněji. Já mám ve svém šatníku spoustu kousků oblečení, které vždy nedočkavě čekají na letní sezónu. Jsou to převážně ty bez ramínek nebo se skvělým estetickým dekoltem. A co je k tomu zapotřebí? Jasně, že nejlépe by nám bylo jen ve volném tričku a bez podprsenky. Ale to je vhodné jen do domácího prostředí. Do společnosti se volí trošku jiné oblečení. Takže je zapotřebí, aby, když si zvolím top bez ramínek, mi nebyly vidět ramínka od podprsenky. Někdo sáhne po ramínkách průhledných, ale i ty jsou vidět.

Žena má zavřené oči

Navíc v létě je ten silikon nepříjemný na kůži, kůže je pak podrážděná a může se vyskytnout i vyrážka. To je nepříjemné a v létě to platí dvojnásobně. Zvolila jsem si tedy takzvané tejpy na prsa. Je to páska z příjemného materiálu, pod kterým se nebudete zbytečně potit, kůže pod ní může dýchat. Tejpy si jednoduše nalepíte tak, jak potřebujete.

Žena v červeném topu

Znamená to pak ve výsledku, že Vám nic nevykukuje a nepřesahuje. Vše je schované pod topem. Výsledkem je krásné poprsí. A když si vezmu šaty s výstřihem, nalepím si zase tejpy o trochu jinak, než jak jsem je nalepila do topu. Prostě všechno podle vlastních představ a potřeb. K tejpům si můžete přikoupit na jenom místě i kryty na bradavky a další příslušenství. Je totiž nepříjemné pásku lepit přímo na bradavku, je podstatně citlivá a je třeba tyto místa náležitě hýčkat. Jakou barvu pásky potřebujete? Na výběr máte ze tří variant. Je to páska bílá, černá nebo pleťová. Podle čeho vybírat? Záleží pod jaké barevné oblečení pořizujete. Tyto pásky jsou pohodlné pro každodenní nošení. Tak si je pořiďte i Vy a vyzkoušejte!